Селяни Переяславщини перекриють дорогу, бо чиновники вкрали землю, що їх годує

1
3958

Переяслав-Хмельницька районна влада бездіяльна!

Бездіяльність Переяслав-Хмельницької районної адміністрації призводить до перекриття автодороги Київ-Кременчуг  . Погрози голови РДА Андрія Пряхіна переламати руки активістам та виставлена фермером державна охорона стала останньої краплею у склянці терпіння жителів села Світанок.

Як повідомляють активісти, сьогодні 17.10.2017 року, прокурор, (й надали відповідне відео спеціально для Нового Погляду) начальник поліції, начальник місцевої державної служби охорони, голова Переяслав-Хмельницької РДА Андрій Пряхін та заступник голови Переяслав-Хмельницької районної ради Іван Бугаєнко приїхали у Світанок переконувати селян не перекривати автодорогу Бориспіль-Кременчуг (Дніпро).

Увесь Переяслав-Хмельницький район знає, хто підробив рішення районної ради на основі якого фермер отримав землю, правоохоронці не знають. Раніше повідомлялося, що це зробив колишній керівник апарату районної ради. Два роки як відкрите кримінальне впровадження за фактом підробки службових документів. Слідчий не виконав елементарних слідчих дій. Керівництво нинішньої районної ради в особі Петра Качкалди другий рік не подає до суду на бездіяльність слідчого.

Прокурор доводить, що знайшли й інші порушення які вчинив фермер Пушня, але не дивлячись на це, нового позову від прокуратури селяни так поки, що не дочекалися. Як видно із відео, Прокурор запитує у селян чи є накладка земельної ділянки на адміністративні межі населеного пункту, яку захопив Пушня? Але про ці 7 га землі сільської ради, які захопив Пушня, селяни на увесь Переяслав-Хмельницький район «кричать» вже другий рік. Та прокурор просить ще більше часу, щоб допомогти людям. Третій рік після Революції Гідності правоохоронцям виходить мало. Люди говорять, що інформація від прокурора то лише слова.

Як з’ясувалося, першу інстанцію виграли, але програли апеляцію програли, бо прокуратура подала судовий позов з проханням розірвати договір оренди, на підстави відсутності у фермера Пушні освіти. Люди відверто говорять, що прокуратура підіграла фермеру. Бо у більшості фермерів немає освіти. Нагадуємо, що у 2015 році на виборах до місцевої районної ради, син фермера Пушні йшов на вибори у списку місцевої аграрної партії.

Люди до ведені до відчаю, 18 жовтня2017 року о 12.00 перекривають автодорогу, щоб їх почули в Києві.

З попередніх матеріалів випливає, що Андрій Пряхін погрожував громадськості поламати руки, сьогодні вже просить, щоб люди поділилися із фермером 50 на 50 земельною ділянкою, а потім сказав, що адміністрація не причому, відхрестився від погроз. Люди відверто звинувачують Андрія Пряхіна у потуранні фермеру, у погрозах на адресу активістів.

Фактично голова адміністрації нічого дієвого не запропонував знову людям. Андрій Пряхін повідомляє, що кілька років назад він був законослухняним громадянином, підприємцем платив податки, і держава обіцяла його захистити, але його майно в Криму та Донецьку забрали. Виходить держава обманула.
Виходить як представник Президента, державний чиновник Пряхін нічого конкретного людям не запропонував. Окрім того, як помиритися із фермером, який забрав у людей можливість годувати свої сім’ї. Село Світанок створене у 1930 –х роках, і так сталося, що землі біля багатоквартирних колгоспних будинків для городів у селян немає. Бо в радянські часи всі працювали на Племгоспі, який у 90-х розвалив тоді ще, його директор Пушня.

Люди дорікають, що в перші місяці свого призначення Андрій Пряхін приїздив у село і стояв на боці селян, а потім різко його думка змінилася, після того, як Пушня став частим гостем в кабінеті Андрія Пряхіна .

Люди звинувачують прокурора та начальника поліції, що 5 жовтня 2017 року в Переяславі ті тікали від громади, яка приїхала на черговий суд, а потім вимагала у стінах РДА правди .

З відео видно, що начальник поліції просить «чотко» знайдіть мені цього громадянина, який по вкрав землю , і це буде «чотко». Не поліція шукає порушника, а селяни мають знайти того порушника. Нонсенс.

Прокурор посеред зустрічі поїхав у сусіднє село Хоцьки де 50 га, землі забирає у селян інший член Аграрної партії, а саме голова осередку Юрій Павлушко.

В кінці відео один із присутніх відверто звинувачує у підробці документів колишнього регіонала голову РДА Андрія Недяка (2013-2014 рр. ). Нині Андрій Недяк керівник місцевого газового господарства, і вони близькі приятелі з нинішнім головою адміністрації Андрієм Пряхіним. Неодноразово Андрій Пряхін на апаратних нарадах в РДА називав Недяка, словом «друже». А на спільних публічних зустрічах обіймаються.

Як стало відомо активістам, сьогодні на апаратній нараді в Переяслав-Хмельницькій РДА Андрій Пряхін вичитивував сільського голову села Світанок за перекриття траси. На бік сільського голови встала частина голів інших сіл.

Активісти повідомляють, що на допомогу світанківцям завтра їдуть селяни із інших сіл, що постраждали від дій фермерів Аграрної партії, бездіяльності та корумпованості голови Переяслав-Хмельницької РДА Андрія Пряхіна, зокрема Хоцьок, Цибель, Улянівки та Переяславської.

Селяни вирішили таки перекрити автодорогу та запрошують журналістів висвітлити їх акцію.

Петро Микитенко

- Реклама -

1 коментар

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.