РЕЙТИНГ КАНДИДАТІВ У 93-МУ ОКРУЗІ: 43% — ПЕРЕМАГАЄ ЖУКОТАНСЬКИЙ ОЛЕКСАНДР

0
367
Олександр Жукотанський — кандидат у народні депутати України в 93-му виборчому окрузі.

Як показало соціологічне опитування, виборці 93-го виборчого округу найбільше довіряють Олександру Жукотанському.

Дослідження проводилося від 5 до 8 липня за методом стандартизованого інтерв’ю «face-to-face» у межах округу: у Миронівському, Богуславському, Кагарлицькому, Рокитнянському районахі містах Переслав-Хмельницькому та Ржищеві. Дослідження проведено Фондом Інноваційних Проектів. Опитано 1200 респондентів віком від 18 років. Статистична похибка не перевищує 3,2%.

 

Олександру Жукотанському довіряє більше половини виборців — 58,7%. Найближчі кандидати за рівнем довіри — Геннадій Кривошея (29,4%) та Анна Скороход (21,3%). При цьому рівень недовіри Кривошеї перевищує рівень довіри (48,5%). Рівень довіри до інших кандидатів значно нижчий.

На питання «Якби вибори до Верховної Ради України в одномандатному виборчому окрузі № 93 відбулися найближчої неділі, за кого з кандидатів у народні депутати Ви б віддали свій голос?» опитані виборці 93-го округу назвали також лідера довіри Олександра Жукотанського. За нього проголосувало б 43,5%респондентів, які підуть на вибори й визначилися зі своїм кандидатом.

За Геннадія Кривошею віддали б свої голоси 12,5% виборців, а за Анну Скороход — 7,5%. Не визначилися з вибором 13,2% із тих, хто піде голосувати, і 2,4% — проголосують проти всіх.

Не братимуть участь у голосуванні 8,9% опитаних респондентів у 93-му виборчому окрузі.

 

- Реклама -

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.