Восени алкоголь в Україні знову подорожчає – експерт

0
373

Восени вино, віскі, коньяк та інший алкоголь в Україні знову подорожчають. Про це в коментарі УНН заявив економічний експерт Юрій Гаврилечко.

Він зазначив, що причиною подорожчання алкоголю Україні стане чергове підняття акцизів на продукцію.

“Оскільки для України підвищення акцизів на алкоголь є одним із традиційних шляхів наповнення бюджету, то скоріш за все восени ми побачимо чергові зміни до бюджету і чергове зростання цін на алкоголь. Додатково, наразі готується підвищення мінімальних роздрібних цін на алкоголь, що також вплине на вартість готової горілчаної та винної продукції”, – зазначив він.

Ю.Гаврилечко зазначив, що підвищення акцизів на алкогольні напої наростить обсяги контрафактної та контрабандної продукції на ринку. У кінцевому за надходження до бюджету заплатять українці заплатять ціною власного здоров’я, застеріг він.

“Держава з одного боку піднімає ціни, збільшує надходження до бюджету, а з іншого – дає можливість абсолютно спокійно заробити зловмисникам на постачанні контрафактної продукції. Гірше за все буде покупцям, адже якість продукції буде зменшуватися, а кількість отруєнь сурогатом – зростатиме. Така тенденція спостерігається в Україні із кожним Урядовим підвищення акцизів на алкоголь. Іншого чекати не варто”, – зазначив він.

- Реклама -

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ