«Урок реального життя» провели працівники Переяслав-Хмельницького центру зайнятості

0
697

Працівники Переяслав-Хмельницького міськрайонного центру зайнятості з метою підвищення фінансової та економічної грамотності молодого покоління провели для учнів випускних класів Переяслав-Хмельницької ЗОШ  І-ІІІ ст. №2  «Урок реального життя», організувавши для них навчальну екскурсію до Переяслав-Хмельницького відділення ПАТ КБ «ПриватБанк», йдеться на сайті КОДА.

Екскурсію офісом банку провела керівник відділення Олена Пархоменко. Вона показала, в яких умовах працюють співробітники,  висвітлила їх функції і завдання, також поінформувала про взаємодію між усіма відділами банку. На прикладі установи показала, як працює банківська система України, створюються інноваційні продукти, а також які можливості і перспективи чекають на працівників банку. Олена Анатоліївна ознайомила учнів з департаментами відділення та інноваціями у банківській сфері,  розповіла, які людські та професійні якості потрібні для того, щоб працювати банкіром, дала відповідь на всі запитання учнів стосовно складності і відповідальності в роботі та проходження всіх етапів кар’єри банківського співробітника.

Під час екскурсії учні поспілкувалися з клієнт-менеджером банку, спеціалістом по обслуговуванню фізичних осіб, менеджером по обслуговуванню корпоративних клієнтів, мали змогу побачити роботу касира, і навіть прослідкувати, як за допомогою детектору валют визначають оригінальність купюри.

Випускники висловили щиру подяку колективу ПАТ КБ «ПриватБанк» за можливість поглибити свої знання з фінансової грамотності та розширити уявлення про світ економічних спеціальностей.

Після заходу учні завітали до Переяслав-Хмельницького міськрайонного центру зайнятості для перегляду анімаційних відеороликів про професії, які актуальні в банківських установах, ознайомились з барометром професій, що користуються попитом на ринку праці Переяславщини та пройшли тестування.

Профорієнтаційна робота служби зайнятості з учнівською молоддю має на меті формування у школярів активної життєвої позиції, готовності до професійного самовизначення, розуміння наскільки важливий і відповідальний крок – вибір майбутньої професійної долі, а також вивчення своїх інтересів, схильностей, характеру, фізичних можливостей тощо.

- Реклама -

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.