Стан ринку праці на Переяславщині

0
525

За 3 місяці 2017 року послугами служби зайнятості скористалось 1854 особи (жителів села 804 особи), з них  63 особи з інвалідністю, 5 осіб вимушено переміщених із зони АТО, 70 осіб із числа  учасників антитерористичної операції. Така статистика подається на сайті виконкому міської ради.

Станом на 1 квітня року на обліку у центрі зайнятості перебувало 1004 безробітних, з них учасників антитерористичної операції 55 осіб, вимушено переміщених осіб – 3.

На 1 квітня було зафіксовано 203 актуальних  вакансій. При цьому на одне робоче місце претендує 5 осіб.

З початку цього року  центром зайнятості працевлаштовано 322 особи. Таким чином рівень працевлаштування становить 17,4 %.

У громадських та інших роботах тимчасового характеру взяли участь 60 осіб.
Безробітним громадянам, професії яких не користуються попитом на ринку праці, пропонувалось змінити професію, набути нову або суміжну, підвищити рівень кваліфікації. Усього  проходило навчання 152  безробітних, з них 96 осіб – стажування на виробництві.  Одноразову виплату допомоги на розвиток підприємницької діяльності отримали 2 особи.

Також зазначається, що за 3 місяці 2017 року із Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття на допомогу по безробіттю виплачено 4928 тисяч гривень.  Середній розмір допомоги по безробіттю становив 2021 гривень.

- Реклама -

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.