ФК «Матадор» приймав ФК «Дем’янці». Напружений матч (відео)

0
2832

За перші 5 хвилин першого тайму команди розписалися у воротах одне одного. І далі перший тайм гравці грали на одному рівні виставляючи постійно претензії одне одному та боковим суддям. За 2 хвилини до завершення першого тайму гравець Матадору майже з середини поля закинув за виворіт воротарю ФК «Дем’янці» м’яч і другий тайм закінчився із рахунком 2: 1 на користь Матадору.

Другий тайм гравці розпочали із масованих контр атак одне проти одного. Періодично обрізаючи атаки одне одного. Але гравці часто м’яч тримали на другому поверсі, адже на гру негативно впливало мокре поле після дощу, а також дуже маленьке університетське футбольне поле. Проте матадорівцям вдається забити тертій гол. Гравці Дем’янців не скидали темпу і після виконання штрафного удару, м’яч влучає у руку гравцю Матадору, що стояв у стінці. І суддя призначає 11 метрів. Рахунок стає 3:2.

З таким рахунком гравці і завершили другий тайм.