ФК «Семенівка» проти ФК «Матадор» (відео)

0
2926

Фанати ФК «Семенівка» (Студениківська громада)  переживали, що їх команда грає не в основному складі, адже їх гравці задіяні були в обласному футбольному чемпіонаті. І їх побоювання не були марні, в перші 5 хв, гравці ФК «Матадор» (м Переяслав) постійно атакували і після одного потужного удару м’яч влучив у груди воротарю і відскочив, прям до ніг іншого гравця Матадору . І рахунок став 1:0 на користь Матадору. З таким рахунком команди і пішли на перерву.

У другому таймі ФК «Семенівка» вирівняла гру і частіше почала атакувати. І як наслідок забила гол. Рахунок став 1:1. Останні 5 хв. гравці Семенівки постійно атакували в надії забити переможний гол.

Вболівальники очікували видовищного матчу із великою кількістю голів, особливо ті, що приїхали із інших сіл та Переяслава, адже у командах зіркові були склади. Проте команди вирішили грати в скучний позиційний футбол.