Переконують, що Українці проміняли вареники на хінкалі

0
346

Традиційна кухня, за винятком борщу, виявилася не сильно популярна в Україні

Любов українців до традиційної кухні виявилася перебільшеною. Сервіс Raketa назвав найпопулярніші страви, доставку яких замовляли в 2019 році, і вареники далеко не в лідерах…

Порівняння популярності піци і ролів – страв, які українці частіше за інші замовляли в 2019 році:

Трійка найбільш популярних страв, доставку яких українці замовляють з ресторанів, виглядає наступним чином:

  1. піца – 12%;
  2. суші – 7,5%;
  3. бургери – 6% від усіх замовлень.

Бургери – беззаперечний лідер в любові українців до готових бутербродів. Вони в рази популярніші, чим більш дешевші хот-доги і сендвічі. Не врятувала останні навіть безкоштовна доставка від сервісу Raketa.

Якщо до цих страв італійської, японської та американської кухні в Україні вже звикли, то четверта позиція дещо дивує. Виявилося, що хінкалі набагато популярніші, ніж пельмені і вареники разом узяті.

І продовжуючи тему грузинської кухні, шашлик далеко попереду стейків. Принаймні за кількістю замовлень, тоді як стейк, найчастіше, обходиться дорожче порції шашлику.

А ось серед перших страв борщу конкурентів немає. Солянка відстає в рази, а далі вже йдуть курячий бульйон, місо суп і інші.

Як відзначають в компанії Raketa, смакові переваги українців не сильно відрізняються в залежності від міста проживання. У всіх містах, де представлений сервіс доставки їжі з ресторанів, список популярних страв, які замовляють на доставку, практично ідентичний.

Про компанію

Raketa— сервіс доставки їжі з ресторанів. Компанія доставила свій перший замовлення 5 березня 2018. На сьогоднішній день послугами Raketa можна скористатися в Дніпрі, Києві, Львові та Харкові. У 2020 році сервіс має намір зайти ще в 15 міст, після чого почнеться покриття всіх українських міст з населенням понад 200 тис.

- Реклама -

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.