Під час протестів у Вишневому, голова обласної ради Старикова від Батьківщини відпочиває в елітному готелі

0
376

Близько півтисячі батьків мітингували у Вишневому, бо школа їхніх дітей переповнена утричі.

 

Зранку 23 квітня обурені батьки зібралися під стінами школи №1 у Вишневому, що під Києвом. Вони вимагали, аби будівництво нового корпусу начального закладу, яке тягнеться вже більше 10 років, закінчили. Батьків турбує не тільки комфорт, а і безпека дітей. «Якщо раптом якась надзвичайна ситуація буде, не дай бог, 30% дітей загине, бо другий поверх просто не вийде і це буде не Кемерово, а Кемерово в кубі», — говорить Олена Бурцева, організаторка мітингу.

 

Навчання у спортзалі та коридорах

Зараз дітям довоиться навчатися у переповненій школі. Замість 336 учнів, на які вона розрахована, в ній вчиться більше 1200 школярів. Цю інформацію Громадському радіо підтвердили у Вишнівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №1. «Скоро вже в три зміни навчатимуться наші діти, бо класи переповнені. В коридорах доводиться сидіти. У мене в дитини в коридорі маленький клас і вони там навчаються», — розповідає Олена, мати першокласника.

Хто винен?

Винними у затримці будівництва батьки називають Київську обласну раду. Мовляв, вони мають скликати сесію та виділити кошти на добудову школи, але не роблять цього. Однак прес-секретар облради Ірина Андреєва у коментарі Громадському радіо повідомила, що не з їхньої вини сесія не проводиться. «Для того, щоб провести засідання сесії Київської обласної ради необхідно, щоб адміністрація надала до облради усі необхідні документи та зміни до програм обласного бюджету Київської області. Щойно ці документи будуть в повному обсязі надані депутатам обласної ради, то їх розглянуть депутати і питання буде позитивно схвалене», — пояснила Ірина Андреєва.

За її словами, ці документи мали надійти до облради ще до 17-го квітня. Однак голова Київської облдержадміністрації Олександр Горган ці закиди спростовує. «Це інакше, як цинічною брехнею складно назвати, тому що ще 24 листопада 2017 го року адміністрація вже 4 рази на обласну раду надсилала поний пакет проект програми соц-економ розвитку і він без жодних належних обґрунтувань повертався. Тому що це просто небажання голови обласної ради Ганни Старикової проводити сесію і розглядати ці документи», — говорить голова Київської ОДА.

Поки батьки протестують Ганна Старикова від БЮТ теже не пасе задніх, голова обласної ради відпочиває в готелі PERLYNA RESORT в Черкаській області. Ганна не самостійно відпочивала в готелі, до неї приїхали Олександр Качний від Опоблоку, Володимир Майбоженко від УКОП та Ігор Сабій від партії ВО “Свобода”. Цікава компанія разом зібралася, про що вони говорили?

За фотографіями Ганна Старикова має гарні та дорогі прикраси, цікаво звідки це все? Від хвилювання весь час крутила дорогий годинник.

- Реклама -

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ