У Переяславі-Хмельницькому відзначали День молоді

0
483

Кожного року в останню неділю червня в Україні відзначаться День молоді, свято всіх, хто відчуває себе молодим не лише за віком, а й душею. 25 червня з нагоди Дня молоді на центральній площі міста на жителів Переяслава-Хмельницького чекала святкова програма, йдеться на сайті міської ради.

Завчасно, перед концертом, відділом з питань спорту та фізкультури (начальник Валерій Мільгевський) були організовані змагання з гирьового спорту та армреслінгу. Відділом культури та туризму (начальник Вікторія Гуріна) для найменших мешканців міста відбувся фестиваль мильних бульбашок «Булько-фест».

Відзначення Дня молоді на центральній сцені міста розпочалося з вітального слова до присутніх заступника міського голови Валентини Губенко, яка від імені міського голови Тараса Костіна, звернулася до присутніх зі щими словами вітань та нагородження переможця Фестивалю повітроплавання на «Кубок Переяслава-Хмельницького 2017» пілота команди міста Львова Дениса Копча кубком та дипломом Переяслав-Хмельницькоїх міської ради.

Валентина Валеріївна від органів міського самоврядування відзначила з нагоди Дня молоді за перемоги у Міжнародних і Всеукраїнських фестивалях, активну участь у культурно-мистецькому житті міста, Почесними грамотами міської ради, цінними подарунками та квітами представників молоді та художні колективи міста.

Після завершення нагородження свою майстерність показали спортсмени клубу “Альянс”. Затим відбувся великий молодіжний концерт на головній сцені в якому взяли участь – Зразковий хореографічний колектив «Вольтаж» НЦК «Зустріч» (хореограф-постановник Дана Саулко), солістка Катя Гігійчук, хореографічна студія «Перлина» Будинку художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Джерело» (керівник Ірина Марченко), східний танець у виконанні Анни Танани, співаки Даша Середа, Вероніка Курбасова, Віталій Сандига,  Зразкова акробатична студія «Міраж» НЦК «Зустріч» (керівник Олена Левченко), солісти – Валерія Христюк, Анна  Ляч,  Вікторія Ляшенко, Олексій Чирка, Богдана Тищенко, Ліза Маслюкова, Ольга Гаращенко, Марина Дереча, та Олександр Максименко.

Після святкового концерту всіх на майдані розважав DJ LYAMIN із святковою дискотекою.

- Реклама -

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ