Скільки людей втратять субсидію

0
333

Міністерство соціальної політики України в ході переоформлення субсидій на опалювальний сезон 2017-2018 років проводить перевірку (верифікацію) сімей-одержувачів державної допомоги, в результаті чого відсіюється від 2% до 5% субсидиантів, пише УНІАН.

Про це під час круглого столу, який був присвячений проблемі виплат субсидій на покриття вартості житлово-комунальних послуг, заявив директор Департаменту державної соціальної допомоги Мінсоцполітики Віталій Музиченко.

“На сьогоднішній день ми набрали в принципі основну масу одержувачів субсидій. Ми не бачимо підстав для того, щоб ще нові сотні тисяч людей зверталися за субсидіями. Ми говоримо про те, що прийшов час перевірити цю інформацію… На сьогоднішній день близько 2-5% одержувачів субсидій отримують відмову у призначенні субсидії на наступний опалювальний період”, – сказав він.

За словами Музиченко, рішення про відмову приймається на підставі того, що домогосподарство, яке хоче отримати субсидію, неправильно вказала склад або розмір доходів сім’ї (який є визначальним для отримання субсидії).

- Реклама -

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ