Переяславський школяр переміг на Всеукраїнському конкурсі шкільних малюнків «Я маю право!»

0
219

Недавно в Комунальному закладі Київської обласної ради «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини» були підбиті підсумки обласного етапу Всеукраїнського конкурсу шкільних малюнків «Я маю право!».

За підсумками роботи із 276 малюнків журі визначили 6 кращих робіт у молодшій, середній та старшій групах. Серед кращих і вихованці Будинку художньої творчості дітей, юнацтва та молоді міста Переяслава-Хмельницького Біляй Роман – І місце та Бородіна Катя – ІІ місце.

Малюнки переможців були направлені до Всеукраїнського організаційного комітету Конкурсу для подальшої участі.

І от 10 червня в Міністерстві юстиції відбулося урочисте нагородження переможців Всеукраїнського конкурсу шкільних малюнків «Я маю право!». У Всеукраїнському етапі взяло участь понад 3000 учасників. 19 переможців отримали дипломи та цінні подарунки з рук Міністра юстиції Павла Петренка. Диплом ІІ ступеня отримав наш Біляй Роман. Разом з батьками він був на церемонії нагородження.

Голова Координаційної ради молодих юристів України при Міністерстві юстиції Андрій Бутенко закликав усіх переможців розказати своїм друзям про те, що вони малювали такі малюнки, побували в Києві, отримали солодощі й подарунки.

Ніна Товкун

- Реклама -

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ