Парубій підписав закони про 75% української на ТБ та заборону георгіївської стрічки

0
729
Голова Верховної Ради Андрій Парубій підписав закон щодо введення 75% частки української мови на загальнонаціональних і регіональних каналах та закон щодо заборони георгіївської стрічки.

Про це очільник українського парламенту заявив під час засідання Верховної Ради, повідомляє Еспресо.TV.

Парубій зазначив, що незважаючи на те, що дехто намагався заблокувати закон про українську мову на державному телебаченні, парламент продемонстрував, що він – український.

“І сьогодні я підписую закон, який передбачає обов’язкову частку української мови на загальнонаціональному телебаченні 75%. Я невідкладно підписую закон. Також зараз підписую закон про заборону так званої георгіївської стрічки – символу ненависті й ворожнечі”, – наголосив Парубій та підписав документи.

Зазначимо, що 23 травня Верховна Рада внесла зміни до деяких законів України щодо мови аудіовізуальних, електронних засобів масової інформації, чим зобов’язала телеканали мовити українською не менше 75%.

16 травня Верховна Рада ухвалила законопроект про заборону георгіївських стрічок в Україні.  У зв’язку з цим у російському МЗС заявили, що заборона георгіївської стрічки в Україні відкладе виконання Мінських угод.

- Реклама -

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ