60 гривень в день: Власникам авто з іноземною реєстрацією придумали спецплатіж

0
1035

Боротьба влади з власниками автомобілів на іноземній реєстрації отримала продовження. У Комітеті Верховної Ради з питань податкової та митної політики знаходиться законопроект, який зобов’язує власників машин з реєстрацією ЄС, незалежно від того, громадянами якої країни вони є, платити по 2 євро в день. За нинішнім курсом це майже 60 гривень, зазначає AutoNews.

Розгляд проекту закону запланований на сьогодні, 24 травня. Автором законопроекту виступив нардеп від «Народного фронту» Максим Бурбак.

У групі «Авто Євро Сила» у Фейсбуці, яка всіляко добивається легалізації нерозмитнених автомобілів в Україні, вже дали оцінку документа:

«Автомагнати (олігархи) недоотримують бабло завдяки громадянам, які знайшли спосіб користуватися якісними європейськими авто за ціною в три рази менше, ніж аналогічне авто в Україні. Замість прийняття законів, які дозволять громадянам придбати авто за цінами Європи, (…) депутати ВР на чолі з Бурбаком вирішують здирати з водіїв за 2 євро в день», — обурюються в групі.

«До речі, сам Максим Бурбак, судячи з його податкової декларації, працює у ВР виключно для інтересів громадян, а 2 земельні ділянки (1000 і 2474 м2), 5 квартир, будинок, 22 машини та інше, мабуть бабуся подарувала», — відзначають користувачі, посилаючись на декларацію Бурбака.

- Реклама -

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.