Укрпошта доставлятиме грошові перекази додому

0
813
Фото: Укрпошта

Укрпошта запустила послугу переказу коштів “З картки додому”. Гроші можна буде отримати у відділеннях або їх доставлять додому, повідомляє Gazeta.ua.

“Зараз послуги банків доступні 65% населення України. Тобто Укрпошта сьогодні — це єдина можливість для 35% наших громадян, які не мають доступу до фінансових і банківських послуг, отримати перекази з картки від своїх близьких та рідних. З одного боку, ми вирішуємо проблеми з переказом коштів для тих українців, які мешкають в населених пунктах, де немає банківських відділень. З іншого, створюємо унікальну можливість переказати кошти тим людям, які не мають банківської картки. Листоноша доставить переказ за вказаною адресою і передасть кошти безпосередньо в руки”, – каже директор департаменту фінансового бізнесу Укрпошти Артур Муравицький.

У відділеннях Укрпошти грошовий переказ можна буде отримати через 15 хв. після відправки коштів. Якщо замовили доставку готівки додому – протягом двох робочих днів. Максимальна сума одного переказу – 14 999 грн. Можна використовувати платіжні картки Visa та MasterCard будь-яких банків України.

- Реклама -

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.