На Київщині падає рівень безробіття

0
390

Послугами Київської обласної служби зайнятості за перший квартал 2017 року скористались 23 тисячі безробітних осіб, йдеться на сайті КОДА.

Станом на 1 квітня 2017 року, на обліку перебували 16,1 тис. осіб, що мали статус безробітних громадян. З них понад 52 відсотки – жінки, 37% – молодь віком до 35 років, 44 % – особи, які проживають у сільській місцевості. Завдяки підвищенню результативності роботи щодо сприяння працевлаштуванню громадян, чисельність працевлаштованих службою зайнятості осіб станом на 1 квітня 2017 року збільшилась в порівнянні з аналогічним періодом 2016 року на 15,6%.

З метою забезпечення професійно-кваліфікаційного рівня шукачів роботи вимогам роботодавців, за сприяння обласної служби зайнятості понад 2,2 тис. безробітних проходили професійне навчання, з них – 32 особи з інвалідністю.

Одним з основних видів тимчасової зайнятості населення є організація громадських та інших робіт тимчасового характеру. Протягом січня – березня 2017 року до участі в таких роботах за направленням служби зайнятості залучено майже 2000 осіб.

В результаті активної співпраці з роботодавцями, кількість вакансій збільшилась у порівнянні з першим кварталом минулого року на 42% та становить понад 12 тис. одиниць. За направленням служби зайнятості укомплектовано 5,1 тис. вакансій, що більше на 22% від показника минулого року. Крім того, збільшилась питома вага поданих вакансій із заробітною платою вищою за мінімальну.

Особливу увагу Київська обласна служба зайнятості приділяє наданню послуг соціально-вразливим категоріям громадян. Зокрема, з початку року працевлаштовано понад 1,2 тис. громадян, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню.

- Реклама -

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.