Як виробники дурять споживачів

0
1307

Виробники товарів почали різко змінювати об’єми випущеної продукції, їх жирність і навіть склад. Про це Gazeta.ua заявив експерт з контролю якості Олександр Дармограй.

“З нового року почав масово помічати, як сметана з 22 % жирності стала 20-відсотковою. Упаковки почали меншати, а ціни тримаються на тому ж рівні”, – каже Дармограй.

Такий маркетинговий хід використовують аби не втрачати постійних покупців.

“Ми провели опитування і виявили, що більшість споживачів не дивляться на жирність та об’єм продукту, а вибирають за меншою ціною. Собівартість 400-грамової пачки сметани жирністю 22 % становить 18 гривень. Решта — заробітки. Якщо жирність зменшити на 2 відсотки, то собівартість впаде до 15 гривень”.

Економія відбувається і на зменшенні упаковок. Олію розливають в пляшки по 900 грамів, молоко у пакети по 900- 800 грамів.

“Одне київське підприємство по виробництву молокопродуктів зменшило упаковки. Спочатку на 50 грамів, згодом на 100. Ціну залишили на тому ж рівні, як була. У період росту цін підприємство заробило додатково 50 тисяч гривень. Тоді як у всіх дорожчало молоко у них лишалася стара ціна”

- Реклама -

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.