Порошенко затвердив виділення землі під музей Революції гідності

0
1170
Президент Петро Порошенко підписав закон, за яким передбачається виділення земельної ділянки на Алеї героїв Небесної сотні для будівництва музею Революції гідності.
Як повідомляє Корреспондент.net з посиланням на прес-службу глави держави, закон був прийнятий Верховною Радою 21 лютого 2017 року. Раніше цей документ був визначений Порошенком як невідкладний.
“Прийняття закону спрямоване на вирішення питання щодо надання земельної ділянки на Алеї героїв Небесної сотні (вул. Інститутська, 3) у Печерському районі м. Києва із земель комунальної власності в користування Національному меморіальному комплексу героїв Небесної сотні – музею Революції гідності. Відповідна ділянка надається для будівництва, експлуатації та обслуговування меморіально-музейного комплексу”, – йдеться в повідомленні.
Відповідно до закону, подальша зміна цільового призначення чи власника (користувача) цієї земельної ділянки і передача його чи приміщень меморіально-музейного комплексу в оренду/суборенду забороняється.
Закон встановлює, що будівництво меморіально-музейного комплексу має бути здійснене згідно з проектом, розробленим за результатами відкритого конкурсу. Конкурс має бути проведений у порядку, встановленому Кабміном, а проект будівництва – затверджений з урахуванням результатів громадського обговорення конкурсних пропозицій.
- Реклама -

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.