Відбулася телефонна розмова Порошенка і Трампа

0
403

Президент України Петро Порошенко провів телефонну розмову з президентом Сполучених Штатів Америки Дональдом Трампом. Про це повідомляє “112 Україна“, з посиланням наFacebook прес-секретаря президента України Святослава Цеголко.

Петро Порошенко привітав свого колегу з інавгурацією на посаді глави США і висловився за активізацію діалогу на всіх рівнях з новою американською адміністрацією.

Співрозмовники обговорили питання зміцнення стратегічного партнерства між Україною і США. Особливу увагу було приділено врегулюванню ситуації на Донбасі і досягненню миру політико-дипломатичним шляхом.

Сторони висловили глибоку стурбованість з приводу ескалації напруженості і погіршення гуманітарної ситуації насамперед у районі Авдіївки. Вони підкреслили нагальну необхідність встановлення режиму повного припинення вогню. Президент України подякував главу Білого дому за тверду підтримку суверенітету і територіальної цілісності України.

Петро Порошенко висловився за активізацію економічних та ділових зв’язків, сприятиме створенню нових робочих місць і зростання добробуту громадян обох країн.
Під час розмови також було обговорено майбутній візит президента Петра Порошенка у Вашингтон, для підготовки якого до США поїде міністр закордонних справ України.
- Реклама -

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ