Визначено 10 найдорожчих міст світу у 2017 році

0
356
Гонконг

Дослідницька організація Demographia опублікувала щорічний звіт про вартість нерухомості та рівень доходів населення в різних точках світу. На першому місці опинився Гонконг. Про це повідомляє портал Хмарочос.

Дослідники проаналізували дані ринку нерухомості в 406 найбільших містах в дев’яти країнах світу: США, Австралії, Канаді, Гонконгу, Ірландії, Японії, Нової Зеландії, Сінгапурі, Великобританії. Demographia порівняла вартість житла і рівень заробітної плати в регіонах та на основі отриманої інформації визначили міста з найбільшою різницею між доходами населення і вартістю житла в регіоні.

Згідно з результатми, найбільш високими ціни на нерухомість виявилися у Гонконгу (Китай). Слідом за Гонконгом в списку йде Сідней (Австралія), а замикає трійку Ванкувер (Канада). Далі в списку йдуть Окленд (Нова Зеландія), Сан-Хосе (Каліфорнія), Мельбурн (Австралія), Гонолулу (США), Лос-Анджелес (США) і Сан-Франциско (США). Замикають рейтинг Борнмут і Дорсет (Великобританія).

У той же час, найбільш доступним житло є в таких американських містах як Бей-Сіті, Декейтер, Ельміра та Іст-Страудсберг.

Нагадаємо, згідно з базою даних Numbeo, українські міста є одними з найдешевших у світовому індексі вартості життя.

- Реклама -

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ