Уряд полегшив життя бізнесу: скасували 360 застарілих обмежень

0
822

У “дерегуляційний день” уряд скасував 367 застарілих нормативних актів, які обмежують бізнес.

Це спростить життя малому та середньому бізнесу, заявив прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, повідомляє Gazeta.ua.

“Будь-який чиновник може причепитися, як до стовпа, до будь-якого бізнесу, підприємця, тому що у нього є сотні, тисячі регуляцій, деякі – ще з часів Радянського Союзу. І потім починають нараховувати штрафи, створювати тиск. Ми будемо знищувати такі регуляції”, – наголосив він.

“Серед них такі гумористичні як регулювання продажу сіна, заборона зберігання товарів у контейнерах та норми на видачу мила”, – зазначив заступник міністра економічного розвитку і торгівлі Максим Нефьодов.

Зокрема, скасована заборона змішувати зерно різних сортів. Очікуваний економічний ефект цього рішення для бізнесу до 2020 року оцінюють у понад 10 млрд грн.

“Сьогодні аграрії несуть величезні втрати через цю необґрунтовану заборону. ЇЇ скасування призведе до зниження логістичних втрат, збільшення потужності елеваторів і портів, як наслідок – збільшення валютних надходжень до бюджету”, – повідомляють у Міністерстві економічного розвитку і торгівлі.

- Реклама -

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.