В Україні побільшає фальсифікованого бензину

0
693

Рішення Антомонопольного комітету України про санкції щодо кількох провідних українських нафтотрейдерів не призведе до зниження цін на якісне пальне. Натомість це сприятиме розвитку тіньового ринку і збільшенню частки фальсифікованих нафтопродуктів.

Про це написав генеральний директор Всеукраїнської Асоціації автомобільних імпортерів і дилерів Олег Назаренко у Фейсбук, пише Gazeta.ua.

“Автомобілісти і транспортні компанії України знають, що співпраця з крупними мережами АЗС гарантує якісне пальне, вартість якого приблизно однакова. Увагу клієнта привертають і утримують за рахунок адресних програм лояльності, пропозиції унікальних марок палива, підвищення рівня обслуговування, розширення спектру додаткових послуг. Конкуренція за рахунок ціни в преміум-сегменті мінімальна. Це свідчить не про її відсутність, а навпаки – про жорстку конкуренцію”, – написав він.

“Для офіційних автодилерів реальною і актуальною проблемою є існування тіньового ринку нафтопродуктів. Його учасники встановлюють ціни нижче ринкових, в першу чергу, за рахунок пропозиції низькоякісного палива”, – додав Олег Назаренко.

За його словами, у цій ситуації страждає і легальний бізнес, і кінцевий споживач.

“Крім того, неринкове зниження цін сприятиме розповсюдженню схеми мінімалізації оподаткування. Це знизить надходження в бюджет і принесе збитки галузі”, – написав Олег Назаренко

- Реклама -

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.