Їхня мрія: Тимошенко – Президент, Льовочкін – прем’єр

0
371

Один з лідерів Опозиційнного блоку Сергій Льовочкін може стати прем’єр-міністром, якщо Юлія Тимошенко стане Президентом. Про це в ефірі телеканалу NewsOne заявив колишній опоблоківець Вадим Рабинович. “У нього (Сергія Льовочкіна, – Ред) була мрія. Вони домовилися з Юлією Тимошенко, – він весь час мені це розповідав, – якщо вона прийде до влади та стане Президентом, то він буде прем’єр-міністром», – заявив Вадим Рабинович.

За його словами Сергій Льовочкін на засіданні фракції Опозиційного блоку розповів про формування більшості в парламенті. Але на разі у нього «не вистачає до прем’єрства голосів». «Якщо ви голосуєте за Опоблок то знайте, що ви голосу’єте за прем’єрство Сергія Льовочкіна», – заявив Вадим Рабинов

timoshenko-prezidentЕксперти пригадали 2009 рік, коли Партія Регіонів Януковича та «Батьківщина» Тимошенко на 99%, – як заявив тодішній нардеп від фракції БЮТ Валерій Писаренко,- догомовились про створення широкої коалиції та навіть домовилися про зміну Конституції і розписали посади на 20 років наперед.

“Так вона (Юлія Тимошенко, – ред) з регіоналами крутила “ширку” ще 10 років тому. Її партія й зайняла сторону Російської Федерації у війні проти Грузії. вона ж загнала Україну в економічну кабалу перед агресором. 
Навіщо якісь “плани”, якщо агентура і так давно “засвічена” – написав популярный блогер Джон Сміт

«Про їхні політичні заручини говорили багато, але не всі вірили. Тепер це підтверджує Вадим Рабинович», – заявив політичний експерт, директор Communication group Володимир Манько.

«У них була мрія. Вона – Президент, він – прем’єр. Для цього їм нині потрібна “широпа” – широка опозиція. Для цього їм потрібен був зрив опалювального сезону. Для цього потрібна була критика влади за приципом баба яга проти. Таким чином вони планують домогтися дочасних виборів парламента та Президента», – пишет эксперт

Часи змінился, але мрії, схоже, залишился.

Влад Поліщук

 

- Реклама -

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ