За 90 секунд. Найшвидша сільська сесія в історії!!! Відео!

0
2571

Користувачі інтернету поширують відео, як проходила позачергова сесія Семенівської сільської ради, що на Київщині.

На відео видно, як сільський голова оголошує депутам зареєструватися, але ніхто не реєструється, але кворум є. Далі без Гімну, без урочистого відкриття, без голосування за початок  сесії, без голосування за затвердження порядку денного сесії, у переповненому сільському клубі приймає рішення про приєднання, до сусідньої Студениківської громади, при тому, що половина присутніх селян проти такого обєдання.

Видно, що чоловік із мікрофоном дуже поспішає. Сільський голова Микола Кочерга командує хто «За» «депутати і так дальше». На відео видно, що голосує 20 осіб, при тому, що згідно сайту Семенівської сільської ради до складу ради входить лише 14 депутатів, і як переконують жителі села, один депутат давно склав свої повноваження.

Сільський голова не запитує хто «Проти», «Утримався», і не називає конкретної кількості депутатів, що проголосували «ЗА».

У селян це викликало сміх, тим більше, що 5 депутатів взнак протесту взагалі, зі слів селян, не брали участь у голосуванні.

І очільник села відразу закриває сесію!

Це найшвидше голосування в історії сесій сільських рад в Україні. Щоб її провести сільському голові знадобилося лише 90 секунд.

- Реклама -

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.