Держава повернула собі один з хлібокомбінатів Черкащини

0
1097

Господарський суд Черкаської області повернув у державну власність майно Потаського комбінату хлібопродуктів, вартістю 146 млн грн. Про це повідомляє УНН з посиланням на прес-службу прокуратури Черкаської області.

“При вивченні питання, з’ясувалось, що зміна власника комплексу нерухомого майна Потаського комбінату хлібопродуктів площею понад 43 тис. кв. м та вартістю 146 млн грн., відбулася з грубим порушенням вимог законодавства”, – йдеться у повідомленні.

Згідно з інформацією прокуратури, рішеннями виконавчого комітету Потаської сільської ради Маньківського району Черкаської області у 2010 році оформлено свідоцтво про право приватної власності на нерухоме майно, на підставі яких упродовж серпня-листопада 2013 року здійснена державна реєстрації права приватної власності на нього за ДП ДАК “Хліб України” “Потаське хлібоприймальне підприємство”.

В ході розгляду було з’ясовано, що майно було безпідставно включено до статутного фонду ДП ДАК “Хліб України”. 5 березня суд задовольнив позовну заяву прокуратури області та скасував вищезгадані рішення.

- Реклама -

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.