Українцям дозволили безкоштовно приватизувати кімнати в гуртожитках

0
449

Президент Петро Порошенко підписав закон про безкоштовну приватизацію кімнат у гуртожитках.

Закон “Про внесення змін у деякі законодавчі акти України щодо забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків” прийняли 5 квітня. Про це свідчить інформація на офіційному сайті Верховної Ради, повідомляє Gazeta.ua.

Житлові приміщення можуть бути приватизовані мешканцями після передачі гуртожитків у власність територіальних громад. Люди, які претендують на приватизацію, не повинні мати іншого житла. А також проживати у гуртожитку не менше 5 років і не менше 1 року для учасників АТО.

Право на приватизацію поширюється на приміщення в гуртожитках, побудованих в радянські часи на загальнодержавні засоби та включених до статутних капіталів господарських товариств та інших організацій, створених у процесі приватизації (корпоратизації) колишніх державних або комунальних підприємств. Ця норма не поширюватиметься на гуртожитки, побудовані або придбані в радянські часи приватними або колективними власниками за власні або залучені кошти.

Закон не поширюється на громадян, які проживають у гуртожитках, призначених для тимчасового проживання у зв’язку з навчанням, підвищенням кваліфікації або роботою (службою) за контрактом. На осіб, які проживають у гуртожитку, але не перебували у трудових відносинах з підприємством, що надало їм право проживати в гуртожитку. Або мешкають у гуртожитку без правових підстав.

- Реклама -

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.