Ціни на тури: як подорожчав літній відпочинок

0
178

Джерело: Gazeta.ua

Літні тури по Україні подорожчали на 20%. Про це Gazeta.ua розповіла менеджер компанії “Світлана Тур” Анна Костиря.

“Ціни на тури зросли приблизно на 20% через підвищення цін на проживання – подорожчали комунальні послуги, на паливо та продукти харчування.
Тижневий тур у Скадовськ обійдеться від 2000 гривень на особу. У цю суму входить проживання та автобусний проїзд. Популярні закордонні тури теж піднялися в ціні. Тури до Туреччини за рік подорожчали на 20-30 відсотків. Торік було багато чинників для здешевшання путівок для українців. Цього року турки очікують на російських туристів, тож ціни тримаються на високому рівні протягом всього літа. Автобусні тури до Європи подорожчали на 5-10%, зате їхній асортимент зростає”, – каже експерт.

У компанії відзначають, що цього сезону зростає популярність на корткі тури.

“На вихідні їдуть у Карпати, на Шацькі, Голубі озера, Букський каньйон. Такий відпочинок обходиться від 300 гривень за одного. Тиждень коштуватиме 1200 гривень із проживанням та сніданками”, – коментує Анна Костиря.

Через очікування безвізу для українців навесні спав попит на мандрівки.

“Бронюють тури на літо та осінь. Часто уточнюють деталі безвізового режиму. Лідирує по заявках Болгарія, яка також буде безвізовою. Туди недорого поїхати автобусом – від 130 євро за одного на тиждень у тризірковому готелі. Є попит на тури в Туніс, Єгипет, Албанію та Чорногорію, рідше – на Кіпр та Грецію”, – уточнюють у “Світлана Турі”

Автор: Анна Родічкіна

- Реклама -

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ