Стало відомо, коли в Україні буде 4 і 5G

0
587

Українці користуватимуться інтернетом 4G з 2017 року. Про це заявив Олександр Животовський, глава Національної комісії з питань регулювання зв’язку та інформатизації.

За його словами, 5G в Україні запустять 2019-2020 року. Україна стане однією з перших країн у світі, де впровадять 5G. 2018-го високошвидкісний зв’язок планують запустити для користувачів Швеції та Естонії, пише Gazeta.ua.

“Україна має великий потенціал для розвитку цифрових технологій”, – сказав про впровадження нового покоління мобільного зв’язку Гюнтер Еттінгер, комісар Євросоюзу з питань цифрової економіки і суспільства.

Велика швидкість і малий час відгуку у технології 5G дозволять масово впроваджувати роботів та інтернет-речі в бізнес-процеси.

Тестуватиме технології 5G в Україні мобільний оператор Lifecell. Компанія підписала разом із найбільшими світовими постачальниками телеком-обладнання – шведським Ericsson і китайським Huawei – меморандум про проведення тестових випробувань. Однак тестову зону під 5G в Україні поки що не визначили.

Lifecell першим в Україні протестував 4.5G. Швидкість завантаження становила 1,5 Гбіт/с на устаткуванні компанії Huawei за рахунок 5-канального передавання даних. Зараз Lifecell експлуатує в Україні швидкісну мережу третього покоління 3G+ з можливістю розвивати швидкість мобільного інтернету до 63,3 Мбіт/с.

- Реклама -

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.