В уряді розповіли, коли подешевшають ліки

0
747

Ліки подешевшають з лютого. Про це заявив Прем’єр- міністр Володимир Гройсман, пише Gazeta.ua.

“Я переконаний в тому, що з 1 лютого, коли будуть заходити нові партії ліків, ми доб’ємося і почнемо бачити зниження цін на категорії цих ліків”, – заявив він.

Коментуючи заяви про нібито неможливість забезпечення зниження ціни на ліки з 1 лютого, Глава Уряду зазначив, що передбачав створення дефіциту ліків, як тільки Уряд почне наводити порядок в утворенні цін на лікарські засоби.

“Найголовніший парадокс полягає в тому, що в Польщі ціни на одні і ті ж ліки дешевше, ніж в Україні. Як тільки до цього парадоксу наблизився, відразу почалися атаки на Уряд. Ми будемо йти в заданому напрямку. Що стосується ліків, наше завдання – забезпечити зниження ціни за трьома категоріями – гіпертонія, цукровий діабет і бронхіальна астма”, – підкреслив Прем’єр-міністр.

Уряд визначив діючі речовини в препаратах за вище названими трьома нозологіями, взяв за аналоги препарати у п’яти сусідніх країнах і визначило ту ж ціну в Україні, зазначив Прем’єр.

“Сказали спекулянтам, умовно кажучи: “Ви більше не будете заробляти тільки тому, що ви монополісти на цьому ринку”, і поставили крапку, – підкреслив Гройсман. – Чому українці, заробляючи менше, повинні платити більше за ліки, які їм життєво необхідні?”.

При цьому Уряд відстежує виконання рішення щодо зниження ціни на ліки, працює спеціальна група, зазначив Прем’єр-міністр.

Він зазначив, що обговорював це рішення на зустрічі з фармацевтичними виробниками, і буде ще проводити такі зустрічі.

- Реклама -

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.