Фіскали планують зібрати в 2017 році майже на 20% більше податків

0
780

Про це повідомив голова Державної фіскальної служби Роман Насіров під час прес-конференції “Початок 2017 року: перспективи, плани, прогнози”, передає “Урядовий портал“.

Серед пріоритетів на поточний рік – детінізація економіки України за рахунок боротьби з податковим шахрайством та митними правопорушеннями, продовження електронізації сервісів ДФС, розвиток інфраструктури та розбудова інституційного потенціалу, а також посилення міжнародної співпраці завдяки отриманню підтримки з боку партнерів

Роман Насіров зазначив, що у 2017 році прогнозується збільшення платежів до Державного бюджету на 99,5 млрд гривень, або на 19,2% у порівнянні з 2016 роком. Зокрема, ПДВ з ввезених товарів – на 31,3 млрд, або на 17,3%, ПДВ з вироблених в Україні товарів – на 26,3 млрд, або на 48,6%, надходження акцизного податку – на 16,5 млрд, або на 29,9%.

«Також ми продовжуємо виступати за налагодження діалогу з підприємцями. Реалізація планів на 2017 рік дозволить продовжити підвищення соціальних стандартів в Україні, покращить імідж ДФС та посилить довіру до фіскальних органів», – підкреслив Роман Насіров.

- Реклама -

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.