Визначили, які види спорту найкорисніші

0
2066

Учені з Австралії дослідили, які види спорту найкраще впливають на здоров’я людей. Цей дослід тривав 12 років. Науковці спостерігали за 80 тис. літніх британців і австралійців, йдеться на сайті Gazeta.ua.

Під наглядом учених пенсіонери займались різними видами спорту. Фахівці фіксували показники серця і те, як фізичне навантаження впливає на його схильність до хвороб.

З’ясували, що важливо не те, як часто люди займаються спортом, а сам його вид. Серед фаворитів опинились бадмінтон, теніс і сквош (гра в теніс зі стінкою). Вони зменшують ймовірність передчасної смерті від проблем з серцем і судинами на 56%, пише GoGetNews.

На другій позиції у рейтингу опинились плавання та аеробіка. Вони знижують ймовірність серцевих хвороб на 36-41% .

На третьому місці – велоспорт. Його показник – 15%.

Натомість, найпопулярніші види спорту футбол і біг – ніяк не впливають на тривалість життя. Вчені не зафіксували жодних показників, які б говорили про зменшення ймовірності смерті через проблеми зі здоров’ям.

Раніше страхові компанії назвали найнебезпечніші види спорту. Ними виявились єдиноборства (ММА, бокс), альпінізм, парашутний спорт, гірські лижі, авто- і мотоспорт, кінний спорт і серфінг. Ціна страхового поліса від нещасних випадків для цих спортсменів – найвища, бо ризик нещасного випадку досить великий.

- Реклама -

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.