СПОРТИВНА І ЗДОРОВА НАЦІЯ – НЕПЕРЕМОРЖНА. КУБОК ПЕРЕЯСЛАВЩИНИ ПАМЯТІ ЯРОСЛАВА ПОТАПЕНКА 23 СЕРПНЯ 2017 Р. (PEREIASLAV POTAPENKO KICKBOXING CUP!)

0
627

Яскравим прикладом позитивних змін у суспільстві є громадсько-політична, культурно-просвітницька й спортивна діяльність побратима по духу Ярослава Олександровича Потапенка. Він був викладачем, яким захоплювалися студенти, активістом, якого поважали і любити побратими, лідером, за яким йшли сотні людей.

На його честь в Переяславі була названа вулиця. За громадянську мужність, самовіддане відстоювання конституційних засад демократії, прав і свобод людини, виявлені під час Революції Гідності, активну громадську та волонтерську діяльність Президентом України у лютому 2017 р Ярослава Олександровича було нагороджено орденом “За мужність” III ступеня.

Латинське прислів’я «Mens sana in corpore sano» (У здоровому тілі – здоровий дух ), як найкраще характеризує його короткотривале життя. Ярослав Потапенко був багаторазовим чемпіоном України, кандидатом в майстри спорту з боксу і майстер спорту з кікбоксінгу, призером Чемпіонатів Європи і Світу, тренером, який підготував багатьох талановитих спортсменів.

Саме тому, вшановуючи пам’ять героя Небесної Сотні, доктора історичних наук, професора Ярослава Потапенка 23 серпня 2017 р., буде проведений турнір з кікбоксингу та інших бойових мистецтв! Турнір буде поєднано із фестивалем дронів, виступами сучасних зірок української естради! По завершенню турніру планується гала концерт!

Ініціаторами заходу виступили голова ГО “Плечо” Руслан Коваленко, ГФ “Самооборона Переяславщини імені Ярослава Потапенка”, Голова громадської ради при виконкомі міськради м. Переяслава-Хмельницького Віталій Коцур, міська влада, адміністрація Переяслав-Хмельницкого університету та побратими Ярослава Потапенка!

Нагадаю, що Ярослав Олександрович все своє свідоме життя присвятив боротьбі за справедливість, свободу і незалежність українського народу. Із щирою вірою у світле майбутнє української нації, він нам нагадує: «Хтось втомився, розчарувався, зламався, виснажився, «перегорів» – але багато хто знаходить в собі сили рухатися далі, досягати успіхів, рятувати країну. Честь і хвала цим людям! Мусимо перемогти й подарувати нащадкам кращу, чеснішу, справедливішу державу»!

Тому всіх запрошуємо на турнір Pereiaslav Potapenko Kickboxing Cup! Він стане гідним вшануванням спортсмена, вченого, педагога, патріота України.

Герої не вмирають…

Віталій Коцур.
Кандидат політичних наук, доцент, голова громадської ради при виконкомі міськради м. Переяслава-Хмельницького.

- Реклама -

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ