Україна впала в рейтингу розвитку ООН

0
1086

ООН опублікувала рейтинг країн світу за Індексом людського розвитку за підсумками 2016 року. Він міститься в доповіді Програми розвитку ООН (ПРООН) про розвиток людського потенціалу, який був презентований напередодні в Стокгольмі, повідомляє Корреспондент.net.

Згідно з опублікованими даними, Норвегія, Австралія, Швейцарія, Німеччина і Данія складають п’ятірку держав з дуже високим рівнем людського розвитку в світі. США перебувають на десятому місці, а Росія – на 49-му місці. Всього в цій групі 51 країна.

Україна і Вірменія поділили 84-ту позицію в рейтингу, увійшовши до списку держав з високим рівнем людського розвитку. У цю групу включені 54 країни.

Основні показники, за якими визначався рейтинг держав: очікувана тривалість життя, тривалість навчання та валовий національний дохід на душу населення. Також враховувалися дані про рівень соціальної захищеності, показники здоров’я і культурного розвитку населення, стану злочинності, охорони навколишнього середовища, участі людей в ухваленні рішень.

Експерти ООН зазначають, що в період 1990-2015 років у всіх регіонах світу середні показники людського розвитку значно покращилися, однак третина населення Землі досі живе за межею мінімально допустимого рівня.

- Реклама -

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.