Бійців, які записали звернення до Порошенка, відправили на передову – ЗМІ

0
312

На звернення воїнів 16-го мотопіхотного батальйону 58-ї бригади до президента з вимогою припинити торгівлю з окупованими територіями відреагували.

Про це у Facebook повідомив журналіст Юрій Бутусов, йдеться на сайті Gazeta.ua.

“У зв’язку з вчорашньою вимогою в частині зчинився великий переполох. Начальство хоче показати, що стався випадковий ексцес і непорозуміння. Контррозвідка провела бесіди, прилетіли перевіряльники, триває службове розслідування. Усі бійці, які взяли участь у записі звернення, сьогодні по тривозі отримали наказ зібратися і направлені з пункту дислокації на фронт. Воїни покаранням це не вважають, а навпаки, направленням на передову задоволені”, – написав Бутусов.

У частині залишили тільки того бійця, який читав заяву.

“Це Микола Ворошнов, солдат, кулеметник, і з ним “ведуть роботу”. Втім, поводяться цілком коректно, серйозних проблем у Миколи поки що немає, настрій бадьорий. Справа ця марна, тиснути на ветерана, тому що, по-перше, Ворошнов – солдат, який має хорошу репутацію у своїх командирів, мотивований доброволець. Микола – непересічна особистість, спортсмен, хокеїст, активний учасник Революції гідності. На початку війни працював у Канаді спортивним тренером. Але повернувся на батьківщину, щоб захищати свою країну. Його відправкою на фронт не налякаєш, він туди і сам прагне, сподівається якнайшвидше приєднатися до своїх бойових побратимів”, – інформує Бутусов.

9 лютого бійці 16-го батальйону 58-ї бригади Збройних сил опублікували відео. На ньому військові закликають Порошенка припинити торговельні відносини з терористами на окупованих територіях.

- Реклама -

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ