Українці не готові до легалізації вогнепальної зброї, – Нацполіція

0
783
Олександр Фацевич

Заступник голови Нацполіції України Олександр Фацевич заявив, що повноважень поліції, прописаних у законодавстві, достатньо, а добропорядним громадянам слід просто виконувати вимоги поліцейських

Про це він заявив в ефірі “1+1”, передає Еспресо.TV,

Фацевич зазначив, що вивчав рівень злочинності і досвід роботи поліції кількох розвинених країн. Зокрема, в американському місті Х’юстон (штат Техас) багато мешканців мають легальну вогнепальну зброю. Місцева поліція реєструє 40-50 розбійних нападів за добу, найчастіше – із застосуванням саме зареєстрованої зброї. Водночас на території всієї України за добу реєструється 12-15 розбоїв.

“Моя особиста думка: зараз дати можливість людям володіти зброєю не можна”, – зазначив Фацевич.

За його словами, у Великобританії зі 140 тисяч поліцейських лише 7 тисяч несуть службу зі зброєю. Всі вимоги поліцейських виконуються, і при цьому рівень злочинності у країні є нижчим, ніж у США.

“Тут потрібно починати із себе і робити висновки. Виконуйте вимоги поліцейських – законні вимоги. Не потрібно нам більше повноважень. Просто те, що надано нам законом – виконуйте наші вимоги”, – наголосив Фацевич.

Він також запевнив, що поліцейських, які порушуватимуть закон, притягуватимуть до відповідальності – аж до кримінальної.

“Ми їх не ховаємо. Порушив – відповідатиме”, – підкреслив заступник глави Нацполіції.

- Реклама -

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.