До Криму переселили півмільйона росіян – голова меджлісу

0
592

Голова меджлісу кримських татар Рефат Чубаров в інтерв’ю журналу НВ заявив, що за п’ять років після анексії Криму на півострів переселили до півмільйона росіян.

Для РФ такі заходи – додатковий фактор, який дозволить їй утримувати Крим у випадку деокупації, “а її навіть у Кремлі вже давно не виключають”, зазначив Чубаров.

За його словами, найбільш обережні підрахунки дозволяють припустити, що до Криму з Росії переїхало до 500 тис. людей.

“Вважається, що тільки по Севастополю десь уже близько 200 тис. нових жителів”, – додав голова меджлісу.

Він розповів, що в основному такі переселенці – це сім’ї і самі співробітники військових і силових структур РФ.

“Але вже є чимала частина людей, які переселяються з власної ініціативи. Є банки, які, я думаю, за підтримки державного банку Росії видають пільгові кредити на будівництво людям з певних територій Росії, які переїжджають до Криму. Зокрема, з Іркутської та Новосибірської областей . Вони отримують кредити, які досить відрізняються за відсотками”, – повідомив Чубаров.

У той же час він нагадав, що Росія намагається позбутися тих кримчан, які не погоджуються з окупацією півострова. “Такі люди [на думку Кремля] повинні бути витіснені з Криму. І це відбувається шляхом систематичних репресій. Це не тільки залякування, обшуки й арешти, це і неможливість розвитку, коли Крим залишають підприємці”, – сказав Чубаров.

 

Джерело. 

- Реклама -

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.