Маккейн висловив оптимізм щодо надання Сполученими Штатами Україні летального озброєння

0
1019

Голова Комітету з питань Збройних сил Сенату США Джон Маккейн висловив оптимізм щодо надання Сполученими Штатами Україні летального озброєння.

Про це він сказав сьогодні на прес-конференції в Брюсселі, відповідаючи на запитання власного кореспондента УНІАН.

“Сенат вже багато років тому дійшов згоди щодо модальності входження України до складу НАТО. Я б сказав, що наш пріоритет для України – надати Україні летальну зброю, зброю для того, щоб вони себе захистили, таку як Javelin, радари та іншу”, – сказав Маккейн.

Говорячи про часові рамки реалізації цієї ініціативи, сенатор висловив сподівання, що це відбудеться за часів нинішньої адміністрації, тому що вона схвально ставиться до цього питання.

“Я не можу передбачити результат, але я оптимістичний, я повинен бути оптимістичним, тому що Володимир Путін активізував воєнну діяльність на сході України. Ми про це знаємо, і він продовжить це робити так довго, як довго він буде думати, що йому за це нічого не буде. І, як мінімум, ми повинні дати (українцям) можливість захистити себе і державу, в яку вторглися так звані «сепаратисти», і нам відомо, хто вони”, – наголосив Маккейн.

- Реклама -

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.