Робота з перспективою: куди студентам влаштуватисьвлітку

0
528

Напередоднілітніхканікуланалітикиплатформи OLX з’ясували, яку роботу готові запропонувати молодим пошукачам. Серед усіх вакансій – 63% з не повною зайнятістю, а у 74% оголошень студентам пропонують постійну роботу. Найбільша кількість пропозицій для початку кар’єри  або підробітку – у Київській області, а найпопулярнішими варіантами серед студентів стали робота на дому та вантажники.

Сезон відпусток – гарна можливість для роботодавців залучити молоді кадри з подальшою перспективою на співпрацю. За даними платформи OLX, компанії охочіше шукають молодих співробітників на постійну роботу, ніж на тимчасову. Така тенденція вказує на бажання роботодавців вчити та зрощувати студентів, вибудовувати з ними тривалі стосунки, щоб на початок осені мати в штаті вже досвідчених спеціалістів.

У більш ніж половині вакансій студентам пропонують неповну зайнятість, гнучкий графік, а це дозволить молоді поєднувати роботу з літніми вечірками, подорожами та активним відпочинком.

У Київській област ізосереджена найбільша кількість вакансій для студентів – 39% від усіх оголошень у категорії «початок кар’єри та студенти» на платформі OLX Робота. Високі шанси також знайти роботу у Дніпропетровській та Харківській областях. А от студентам, які проживають у західних регіонах, потрібно докласти зусиль, щоб знайти роботу. У Тернопільській, Івано-Франківській, Рівненській областях і на Волині найменша кількіст ьвакансій для студентів.

Топ-5 областей за кількістювакансій для студентів:

  1. Київська – 39%
  2. Дніпропетровська – 9%
  3. Харківська – 9%
  4. Одеська – 6%
  5. Львівська – 4%

 Молодь активно реагує на пропозиції, в описі яких згадується віддалена робота, робота за комп’ютером, щоденна оплата. Такіоголошенняотримуютьнайбільшукількістьвідповідей, а роботодавці пропонують за цей вид діяльності від 200 до 800 грн на день.

Зайнятість пов’язана з фізичною працею також опинилася в рейтингу популярних вакансій серед студентів – частіше відгукувались на оголошення з пошуку вантажників, кур’єрів, розклеювачів оголошень. В залежності відкількості відпрацьованих годин зарплата кур’єрів і вантажників може скласти від 200 до 1000 грн.

Довідка про компанію

 OLX Робота – це онлайн-сервіс №1 для пошуку та розміщення вакансій у сегменті блакитних комірців. Ресурс входить в трійку лідерів з пошуку персоналу в Україні. Кожного місяця платформу відвідують 2,6 млн користувачів. Щодня оголошення на платформі розміщують 20 000 роботодавців. База сервісу налічує понад 55 000 актуальних пропозицій з працевлаштування. 13% всіх вакансій припадаєна роботу за кордоном.

OLX – один з найбільших онлайн-бізнесів в Україні. За даними Gemius cервіс є найбільш відвідуваним в країні після Google, Youtube і Facebook. Кожен другий український онлайн-користувач заходить на OLX мінімум раз на місяць.

Сервіс входить в ТОП-10 найбільш відвідуваних торговельних майданчиків світу. А мобільний додаток OLX встановлений на кожному третьому українському смартфоні і займає першу позицію в категорії “Купівлі” для IOS і Android за даними SimilarWeb.

Ольга Федорова

- Реклама -

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.